Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

"Ucho Prezesa" i "Wieśka Tico" hitami polskiego YouTube'a

YouTube
Teledysk do utworu "Miłoœć w Zakopanem", teledysk "Wieœka Tico" Kabaretu Czwarta Fala oraz pierwszy odcinek "Ucha Prezesa" - to trzy najpopularniejsze w 2017 roku wœród polskich internautów filmy na YouTube - wynika z zestawienia YouTube Rewind 2017.

Serwis YouTube odwiedza co miesišc 70 proc. polskich internautów. Na całym œwiecie serwis ma ok. 1,5 mld użytkowników.

W tym roku największym przebojem "polskiego" YouTube'a był teledysk "Miłoœć w Zakopanem" Sławomira, artysty z nurtu disco polo.

Popularna jest również piosenka "Wieœka Tico" - kabaretowa przeróbka hitu "Despacito".

To nie jedyna przeróbka "Despacito", która znalazła się na liœcie 10 najpopularniejszych filmów na polskim YouTube. Czwarte miejsce w zestawieniu zajšł cover Oktawiana „Despacito – Powoli”, szóste miejsce - nagranie "Nie tak Szybko", a dziewište miejsce - "DRESPACITO".

Na trzecim miejscu znalazło się "Ucho Prezesa" a konkretnie pierwszy odcinek popularnego serialu "Nowy Gabinet". Czwarty odcinek serialu, "Na czym stoimy?", był pištym najpopularniejszym filmem w "polskim" YouTube.

Siódme miejsce w zestawieniu zajšł "Hymn Œwieżaków" reklamujšcy promocję sieci sklepów "Biedronka". Na ósmym miejscu znalazł się film z telewizji Abstrachuje.TV pod tytułem „Co mówiš: NA SIŁOWNI 2”, a dziesište - nagranie Beksy „PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU”.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL