Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Wypadek Richarda Hammonda. Prezenter w szpitalu

rp.pl
Były prezenter programu "Top Gear" miał poważny wypadek w Szwajcarii. Prowadzony przez niego pojazd stanšł w płomieniach. Richard Hammond został zabrany helikopterem do szpitala.

Richard Hammond brał udział w wyœcigu pojazdów elektrycznych. Materiał ze Szwajcarii realizowany był na potrzeby programu "The Grand Tour". Na krętej drodze, prowadzony przez niego samochód, wypadł z drogi. 

Szczegóły wypadku nie sš jeszcze znane. Pojazd dachował i stanšł w płomieniach. Prowadzšcemu program w ostatniej chwili udało wydostać się z samochodu. Hammond został œmigłowcem przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały, że nie odniósł większych obrażeń.

Zdarzenie na Twitterze skomentował Jeremy Clarkson. "To był największy i najbardziej przerażajšcy wypadek jaki widziałem. To niewiarygodne, ale na szczęœcie z Richardem jest wszystko ok" - napisał dziennikarz.

Nie był to pierwszy poważny wypadek Hammonda. W 2006 roku prowadzšcy "Top Gear" został poważnie ranny, gdy prowadzony przez niego bolid "Vampire" oderwał się od ziemi  i wielokrotnie koziołkował. Jedna z opon pojazdu pękła przy prędkoœci 483 km/h. Naoczni œwiadkowie zdarzenia twierdzš, że dziennikarz cudem uniknšł œmierci. Do prowadzenia programu wrócił kilka miesięcy póŸniej.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL