Czechy: Matka i córka zginęły w saunie

aktualizacja: 19.04.2017, 15:35
Foto: Pixabay

Z powodu urwanej klamki dwie kobiety, matka i córka, nie mogły wydostać się z sauny. Ofiary spędziły w nagrzanym pomieszczeniu około 90 minut.

Do tragedii doszło w pobliżu czeskiej miejscowości Jiczyn. Dwie kobiety korzystały z sauny, która znajduje się w domu ich przyjaciół. Gdy matka i córka długo nie wracały, właściciel obiektu postanowił sprawdzić, czy wszystko jest z nimi w porządku.

Na miejscu okazało się, że kobiety leżą nieprzytomne na ziemi. Mimo natychmiastowo wezwanego pogotowia, nie udało się ich uratować. 

Kobiety nie mogły się wydostać się z pomieszczenia, gdyż urwała się klamka w drzwiach. Ustalono również, że ofiary próbowały wybić szybę, ale im się to nie udało.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE