Szukają "Wojtka z Polski". Apel na YouTube

aktualizacja: 19.03.2017, 00:39
Foto: YouTube

W serwisie YouTube pojawiła się prośba o pomoc w odnalezieniu "Wojtka z Polski". Autorka filmu poznała chłopaka na koncercie w Warszawie i szuka możliwości skontaktowania się z nim. W poszukiwaniach bierze udział coraz więcej osób.

REDAKCJA POLECA
23.03.2017
YouTube: "Poszukiwania Wojtka" to reklama Reserved
kariera
Zamożny Polak - ile zarabia?

- Hej Polacy, co słuchać? Wiem, że to trochę dziwne. Nigdy czegoś podobnego nie robiłam i nie wiem co powiedzieć - zaczyna swój materiał Dee Deee.002.

Kobieta poznała Polaka cztery miesiące temu na koncercie w Warszawie. Tego dnia w Polsce grał zespół z Nowego Orleanu. -  Na tym koncercie poznałam faceta - Polaka. On był niesamowity, w 100% był w moim typie. Był wysoki, przystojny i miał ciemne włosy. Był seksowny i miał najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam - opisuje spotkanego mężczyznę autorka filmu.

- Rozmawialiśmy cały koncert. Wychodząc, zgubiliśmy się w tłumie - tłumaczy dalej.

Autorka prosi o pomoc w odnalezieniu Wojtka. Jej film obejrzało już ponad 300 tysięcy osób. W komentarzach pod filmem pojawiają się propozycje pomocy. Autorka zdążyła już podziękować za duży odzew w tej sprawie. - Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje. Dostałam już 147 wiadomości. Nie mogę na wszystkie z nich odpowiedzieć, ale doceniam pomoc - napisała.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE