Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Społeczeństwo

Szukają "Wojtka z Polski". Apel na YouTube

YouTube
W serwisie YouTube pojawiła się prośba o pomoc w odnalezieniu "Wojtka z Polski". Autorka filmu poznała chłopaka na koncercie w Warszawie i szuka możliwości skontaktowania się z nim. W poszukiwaniach bierze udział coraz więcej osób.

- Hej Polacy, co słuchać? Wiem, że to trochę dziwne. Nigdy czegoś podobnego nie robiłam i nie wiem co powiedzieć - zaczyna swój materiał Dee Deee.002.

Kobieta poznała Polaka cztery miesiące temu na koncercie w Warszawie. Tego dnia w Polsce grał zespół z Nowego Orleanu. -  Na tym koncercie poznałam faceta - Polaka. On był niesamowity, w 100% był w moim typie. Był wysoki, przystojny i miał ciemne włosy. Był seksowny i miał najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam - opisuje spotkanego mężczyznę autorka filmu.

- Rozmawialiśmy cały koncert. Wychodząc, zgubiliśmy się w tłumie - tłumaczy dalej.

Autorka prosi o pomoc w odnalezieniu Wojtka. Jej film obejrzało już ponad 300 tysięcy osób. W komentarzach pod filmem pojawiają się propozycje pomocy. Autorka zdążyła już podziękować za duży odzew w tej sprawie. - Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje. Dostałam już 147 wiadomości. Nie mogę na wszystkie z nich odpowiedzieć, ale doceniam pomoc - napisała.

Źródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL