Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Szukajš "Wojtka z Polski". Apel na YouTube

YouTube
W serwisie YouTube pojawiła się proœba o pomoc w odnalezieniu "Wojtka z Polski". Autorka filmu poznała chłopaka na koncercie w Warszawie i szuka możliwoœci skontaktowania się z nim. W poszukiwaniach bierze udział coraz więcej osób.

- Hej Polacy, co słuchać? Wiem, że to trochę dziwne. Nigdy czegoœ podobnego nie robiłam i nie wiem co powiedzieć - zaczyna swój materiał Dee Deee.002.

Kobieta poznała Polaka cztery miesišce temu na koncercie w Warszawie. Tego dnia w Polsce grał zespół z Nowego Orleanu. -  Na tym koncercie poznałam faceta - Polaka. On był niesamowity, w 100% był w moim typie. Był wysoki, przystojny i miał ciemne włosy. Był seksowny i miał najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam - opisuje spotkanego mężczyznę autorka filmu.

- Rozmawialiœmy cały koncert. Wychodzšc, zgubiliœmy się w tłumie - tłumaczy dalej.

Autorka prosi o pomoc w odnalezieniu Wojtka. Jej film obejrzało już ponad 300 tysięcy osób. W komentarzach pod filmem pojawiajš się propozycje pomocy. Autorka zdšżyła już podziękować za duży odzew w tej sprawie. - Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje. Dostałam już 147 wiadomoœci. Nie mogę na wszystkie z nich odpowiedzieć, ale doceniam pomoc - napisała.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL