TVN ruszy z kanałem HGTV w styczniu

aktualizacja: 25.10.2016, 16:31
Foto: Spółka

TVN zastąpi tą stacją kanał TVN Meteo Active, a polski rynek będzie pierwszym w Europie, na którym ruszy ta stacja. TVN przejmie też zarządzanie kanałami Travel Channel i Food Network.

REDAKCJA POLECA
30.01.2017
PiS chciał kupić TVN24
09.11.2016
Wyniki Cyfrowego Polsatu nieco lepsze od oczekiwań
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

O tym, że poświęcany urządzaniu domu i  ogrodu kanał ze stajni Scripps Networks Interactive - HG TV - zastąpi TVN Meteo Active, na rynku było już słychać od jakiegoś czasu. Na trwającej teraz w Łodzi konferencji PIKE Jim Samples, prezes TVN, podał w końcu datę tego wydarzenia - będzie to styczeń przyszłego roku.

Jednocześnie TVN ogłosił dziś, że od stycznia przejmuje zarządzanie kanałami Food Network (obecnie działa w Polsce pod nazwą Polsat Food) oraz Travel Channel. - Grupa TVN będzie odpowiedzialna za nadawanie HGTV – Home & Garden, Food Network oraz Travel Channel na polskim rynku. TVN Media zajmie się także kompleksową obsługą marketingową tych kanałów. Ponadto HGTV oraz Travel Channel znajdą się w ofercie Premium TV - podała dziś spółka.

Komentarz dnia
Żródło: rpkom.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE