TVN ruszy z kanałem HGTV w styczniu

aktualizacja: 25.10.2016, 16:31
Foto: Spółka

TVN zastąpi tą stacją kanał TVN Meteo Active, a polski rynek będzie pierwszym w Europie, na którym ruszy ta stacja. TVN przejmie też zarządzanie kanałami Travel Channel i Food Network.

REDAKCJA POLECA
30.01.2017
PiS chciał kupić TVN24
09.11.2016
Wyniki Cyfrowego Polsatu nieco lepsze od oczekiwań
Kariera.pl
Menedżer nie musi być wiecznie lojalny wobec dawnej firmy
kancelarierp.pl
Stwórz swoją umowę - szybko i profesjonalnie!

O tym, że poświęcany urządzaniu domu i  ogrodu kanał ze stajni Scripps Networks Interactive - HG TV - zastąpi TVN Meteo Active, na rynku było już słychać od jakiegoś czasu. Na trwającej teraz w Łodzi konferencji PIKE Jim Samples, prezes TVN, podał w końcu datę tego wydarzenia - będzie to styczeń przyszłego roku.

Jednocześnie TVN ogłosił dziś, że od stycznia przejmuje zarządzanie kanałami Food Network (obecnie działa w Polsce pod nazwą Polsat Food) oraz Travel Channel. - Grupa TVN będzie odpowiedzialna za nadawanie HGTV – Home & Garden, Food Network oraz Travel Channel na polskim rynku. TVN Media zajmie się także kompleksową obsługą marketingową tych kanałów. Ponadto HGTV oraz Travel Channel znajdą się w ofercie Premium TV - podała dziś spółka.

Komentarz dnia
Żródło: rpkom.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE