Skutki reformy oświaty

aktualizacja: 19.05.2017, 09:55

Gośćmi programu Jolanty Ojczyk #RZECZoPRAWIE były dr Agnieszka Dudzińska, dr Iga Magda i Renata Krupa-Dąbrowska.

 

Dr Agnieszka Dudzińska, Instytut Studiów Politycznych PAN: o nieprawidłowościach w procesie legislacyjnym.

 

Dr Iga Magda, Szkoła Główna Handlowa, wiceprezes Instytutu Badań Strukturalnych: o badaniach edukacyjnych, potrzebie zmian w oświacie i dlaczego obecna reforma to zmarnowane pieniądze i czas.

 

Renata Krupa-Dąbrowska, dziennikarka działu prawa „Rzeczpospolitej": o obrocie ziemią rolną i dzisiejszym wyroku Sądu Najwyższego w tej sprawie.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE