Reklamy suplementów wprowadzają w błąd

aktualizacja: 20.04.2017, 11:20

Gośćmi programu Tomasza Pietrygi #RZECZoPRAWIE byli dr hab. prof. Antoni Bojańczyk, Arkadiusz Myrcha, Ewa Rutkowska oraz Bartosz Najman.

 

Antoni Bojańczyk, profesor z Uniwersytetu Warszawskiego: o reformie sądownictwa.

 

Arkadiusz Myrcha, poseł PO: o pracach w Sejmie nad reformą KRS.

 

Ewa Rutkowska, adwokat, Kancelaria prawna Kieszkowska Rutkowska Kolasiński: o nowych przepisach dotyczących bezpieczeństwa żywności.

 

Bartosz Najman, prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców: Ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów, która właśnie weszła w życie.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE