#RZECZoPRAWIE: Bezpłatna pomoc prawna

aktualizacja: 12.01.2017, 10:12

Gośćmi programu Tomasza Pietrygi #RZECZoPRAWIE byli Bartłomiej Wróblewski - poseł PiS, Mariusz Korpalski - radca prawny z Komarnicka, Korpalski Kancelaria Prawna oraz Waldemar Żurek - rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa.

Bartłomiej Wróblewski: o bezpłatnej pomocy prawnej.

 

Mariusz Korpalski: o sytuacji frankowiczów przed sądami.

 


Waldemar Żurek:
 o jawnych oświadczeniach majątkowych sędziów.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE