„Wacław Berczyński wciąż pracuje w MON”

aktualizacja: 11.07.2017, 10:54

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Michał Dworczyk oraz Milo Kurtis.

 

Michał Dworczyk, wiceminister MON: bezpieczeństwo Polski, sytuacja w armii oraz bieżąca polityka.

 

Milo Kurtis, syn uchodźców politycznych z Grecji, artysta, muzyk, współzałożyciel zespołu Maanam i Osjan: wpływ rządzących na kulturę i polska polityka ws. uchodźców.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE