„Rzeź drzew za sprawą Szyszki"

aktualizacja: 09.03.2017, 10:04

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Stanisław Gawłowski, Stanisław Tyszka oraz Lech Parell.

 

Stanisław Gawłowski, poseł PO, były wiceminister środowiska: o wycince drzew w Polsce i łamaniu prawa oraz o pozycji Polski na świecie w świetle wyboru nowego szefa RE.

 

Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu, Kukiz'15: o obecnej sytuacji w ugrupowaniu Kukiz'15 , odchodzących parlamentarzystach K'15 oraz o wyborze Donalda Tuska na szefa RE.

 

Lech Parell, były prezes Radia Gdańsk: o tym dlaczego kandyduje na stanowisko prezesa Polskiego Radia oraz o sytuacji mediów publicznych w Polsce.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE