Ruch S.A. udziałowcem Gremi Media

aktualizacja: 11.08.2017, 14:35

Gośćmi programu Marcina Piaseckiego #RZECZoBIZNESIE byli Grzegorz Hajdarowicz oraz Igor Chalupec.

Grzegorz Hajdarowicz, główny udziałowiec Gremi Media S.A.: nowi inwestorzy w Gremi Media, Ruch S.A. udziałowcem Gremi Media, kształt rynku medialnego w Polsce.

 Igor Chalupec, główny akcjonariusz RUCH S.A.: RUCH udziałowcem Gremi Media, strategia i przyszłość RUCH S.A.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE