Transport pod nowym rygorem

aktualizacja: 20.04.2017, 11:23

Gośćmi programu Marcina Piaseckiego #RZECZoBIZNESIE byli Edward Komorowski, Jan Bystroń oraz Monika Constant.

 

Edward Komorowski, wicedyrektor departamentu Zwalczania Przestępczości Ekonomicznej, Ministerstwo Finansów: jak działa pakiet przewozowy dotyczący towarów wrażliwych, jakie są wątpliwości branży transportowej?

 

Jan Bystroń, członek zarządu odpowiedzialny za rozwój produktów, firma Matura w głowie: o tym na czym polega ten start-up, na co liczy w biznesie, jak wygląda rynek start-upów w Polsce.

 

Monika Constant, dyrektor generalny Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, rozmowa o tym jaki jest klimat w Polsce dla zagranicznych inwestorów, rezultaty badania cyklicznego.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE