Reklama

Policja publikuje nagrania z kamer w Rimini

Włoska policja opublikowała na twitterze kilka nagrań z Rimini, w tym wideo z nocy, podczas której doszło do napadu na polską parę turystów.

Aktualizacja: 03.09.2017 17:21 Publikacja: 03.09.2017 17:07

Policja publikuje nagrania z kamer w Rimini

Foto: PAP/EPA

Trwające prawie dwie minuty nagranie z 26 sierpnia to wideo z kilku kamer, zarejestrowane około godz. 4.00 w nocy. Widać na nim czwórkę mężczyzn, spokojnie idących ulicami Rimini.

W nocy z 25 na 26 sierpnia banda czterech osób pochodzenia afrykańskiego napadła na plaży w Rimini na parę polskich turystów. Młoda kobieta została zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity. Tej samej nocy grupa ta zaatakowała też i zgwałciła transseksualistę z Peru.

W sobotę na posterunek policji stawiła się dwójka nieletnich sprawców z Maroka. Wkrótce później funkcjonariusze aresztowali kolejną osobę - 17-latka z Nigerii.

Rano do aresztu trafił 20-letni Kongijczyk uważany za szefa bandy. Jest on uchodźcą. Także on, podobnie jak trzej inni sprawcy, mieszkał w rejonie miasta Pesaro.

Reklama
Reklama

Policja włoska opublikowała dwa nagrania, przedstawiające aresztowanie i doprowadzenie na komisariat Kongijczyka.

Stupri di #Rimini Il video della cattura in stazione del presunto capo del branco #squadramobile #sco @PolskaPolicja pic.twitter.com/KuBbaaOHch

— Polizia di Stato (@poliziadistato)

3 września 2017

Stupri #Rimini L'arrivo in questura del quarto presunto componente del branco. Stava per darsi alla fuga in treno. pic.twitter.com/3wFjaQle3f

Reklama
Reklama

— Polizia di Stato (@poliziadistato)

3 września 2017

20-latek przebywał we Włoszech legalnie z powodów humanitarnych - podała agencja informacyjna Ansa. Do niedawna mieszkał i pracował w placówce dla uchodźców.

Przestępczość
Afera korupcyjna na Ukrainie. Były minister zatrzymany na granicy
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Przestępczość
Nowe ustalenia w sprawie śmierci Aleksieja Nawalnego
Przestępczość
Strzelanina na amerykańskim uniwersytecie. Są ofiary
Przestępczość
Najczęstsze przyczyny śmierci kobiet w ciąży i po porodzie. Nowe dane z USA zaskakują
Materiał Promocyjny
Ikona miejskiego stylu życia w centrum Gdańska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama