Dania: 28-letni Rumun został deportowany za kradzież dwóch puszek coli

aktualizacja: 20.02.2016, 07:16
Foto: 123RF

28-letni obywatel Rumunii został deportowany z Danii i otrzymał zakaz wjazdu do tego kraju na sześć lat, ponieważ przyłapano go na kradzieży dwóch puszek coli w jednym ze sklepów w Aarhus.

REDAKCJA POLECA

Powodem tak surowej kary jest to, że młody obywatel Rumunii został już wcześniej objęty dwuletnim zakazem wjazdu do Danii, który jednak złamał, a dodatkowo popełnił wykroczenie. Dlatego teraz spędzi w duńskim areszcie 20 dni, a następnie zostanie wydalony z kraju i objęty sześcioletnim zakazem wjazdu do Danii.

Komentarz dnia
Żródło: thelocal.dk

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE