Wojciech Cejrowski o Donaldzie Tusku: Złapać dziada za ryżą czuprynę

aktualizacja: 21.04.2017, 16:46
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył. Trzeba go przymknąć, jak zwykłego kryminalistę - mówił dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski w rozmowie w TVP Info.

REDAKCJA POLECA

Zdaniem Cejrowskiego, który był gościem Michała Rachonia w programie "Minęła dwudziesta" w TVP Info, za zaniedbania, które miały miejsce po katastrofie smoleńskiej, należy byłego premiera "pytać w nieskończoność, aż się odniesie".

Jak pisze TVP Info, Cejrowski "jak zwykle nie hamował się w wyrażaniu swoich opinii". Podróżnik wypowiadał się m.in. na temat zamiany ciał w trumnach ofiar katastrofy. Uważa, że to rząd Donalda Tuska należy obciążyć konsekwencjami, a sam Tusk nie powinien się zasłaniać immunitetem.

Według Cejrowskiego współpraca polskich sił specjalnych z siłami Rosji (w tej sprawie w Warszawie był ostatnio przesłuchiwany Donald Tusk), to fakt "haniebny, nieakceptowalny i powinien być rozpatrywany w kategorii "zdrady narodowej", za którą były premier powinien odpowiedzieć.  

- Donald Tusk jest zwyczajnym obywatelem i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski. Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył. Trzeba go przymknąć, jak zwykłego kryminalistę. (...) - mówił Cejrowski w TVP Info. - Niech siedzi, jak wszyscy inni, z gwałcicielami i prostytutkami.

Więcej - TVP Info. 

Komentarz dnia
Żródło: tvp.info

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE