Firmy walczą o tytuł Orła Innowacji

aktualizacja: 11.08.2015, 21:00
Kapituła konkursu Orzeł Innowacji po kilku miesiącach pracy wytypowała...
Kapituła konkursu Orzeł Innowacji po kilku miesiącach pracy wytypowała grupę sześciu finalistów.
Foto: Bloomberg

Sześć unikalnych projektów stworzonych przez przedsiębiorstwa z Polski znalazło się w finale konkursu.

O tytuł tej najbardziej nowatorskiej firmy bić się będą: Sitech, PKO BP, Fakro, New Era Materials, CD Projekt i Koleje Mazowieckie. To z nich wybrany zostanie zwycięzca. Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu na gali w trakcie XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Członkowie kapituły, w której znaleźli się naukowcy i eksperci takich firm, jak Bank Millennium, RWE czy Integer oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, mieli sporo pracy. Z wielu zgłoszeń, jakie spłynęły do redakcji, musieli wytypować tylko tych kilka. Podzielili więc zgłoszenia na kilka kategorii, np. finanse, IT, maszyny, budownictwo czy też energia, chemia i farmacja.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję plus na pół roku 33% TANIEJ
i czytaj bez ograniczeń!

  • E-wydanie "Rzeczpospolitej"
  • Aplikacja na smartfon i tablet
  • Dostęp do: Wydarzeń, Ekonomii, Prawa, Plusa Minusa w serwisie www.rp.pl
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE