Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

O nas

Nowe "Nieruchomości" w ''Rzeczpospolitej''

Z rynkiem nieruchomoœci każdy miał do czynienia. Nawet jeœli nie kupował i nie sprzedawał działki czy mieszkania, to je wynajmował albo po prostu użytkował. Bez dachu nad głowš, choć brzmi to banalnie, żyć się u nas nie da

Kredyty hipoteczne, dopłaty do mieszkań, remonty, modernizacje, rozbudowy - coraz więcej osób ma do czynienia z inwestycjami na rynku nieruchomoœci. I tymi małymi, poprawiajšcymi komfort życia, i tymi większymi, które sš robione z myœlš o przyszłoœci swojej i najbliższych.

Na rynku działa też coraz liczniejsza grupa osób, które zdecydowały, że będš żyć z nieruchomoœci - kupujš sprzedajš, budujš, zarzšdzajš projektami mieszkaniowymi i komercyjnymi, w skali mikro i makro.

Teraz piszemy o nieruchomoœciach i budownictwie dwa razy w tygodniu - dla wszystkich uczestników i obserwatorów rynku nieruchomoœci, dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów:

  •  w poniedziałki - prezentujemy tematy budowlane i mieszkaniowe: rynek pierwotny i wtórny, kupno, sprzedaż, wynajem, apartamenty, finansowanie, nieruchomoœci jako lokata kapitału, wnętrza, budownictwo
  •  w pištki - mówimy o rynku nieruchomoœci komercyjnych:biura, parki logistyczne, galerie handlowe, inwestycje hotelowe, zarzšdzanie nieruchomoœciami, grunty inwestycyjne. 

 Przygotowaliœmy także nowš odsłonę branżowego serwisu: nieruchomosci.rp.pl

Zapraszamy do lektury i współpracy!

 

SprawdŸ jak wyglšdajš dodatki o Nieruchomoœciach w "Rzeczpospolitej"

 

 

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL