Nowe "Nieruchomości" w ''Rzeczpospolitej''

aktualizacja: 13.05.2016, 17:25

Z rynkiem nieruchomości każdy miał do czynienia. Nawet jeśli nie kupował i nie sprzedawał działki czy mieszkania, to je wynajmował albo po prostu użytkował. Bez dachu nad głową, choć brzmi to banalnie, żyć się u nas nie da

Kredyty hipoteczne, dopłaty do mieszkań, remonty, modernizacje, rozbudowy - coraz więcej osób ma do czynienia z inwestycjami na rynku nieruchomości. I tymi małymi, poprawiającymi komfort życia, i tymi większymi, które są robione z myślą o przyszłości swojej i najbliższych.

Na rynku działa też coraz liczniejsza grupa osób, które zdecydowały, że będą żyć z nieruchomości - kupują sprzedają, budują, zarządzają projektami mieszkaniowymi i komercyjnymi, w skali mikro i makro.

Teraz piszemy o nieruchomościach i budownictwie dwa razy w tygodniu - dla wszystkich uczestników i obserwatorów rynku nieruchomości, dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów:

  •  w poniedziałki - prezentujemy tematy budowlane i mieszkaniowe: rynek pierwotny i wtórny, kupno, sprzedaż, wynajem, apartamenty, finansowanie, nieruchomości jako lokata kapitału, wnętrza, budownictwo
  •  w piątki - mówimy o rynku nieruchomości komercyjnych:biura, parki logistyczne, galerie handlowe, inwestycje hotelowe, zarządzanie nieruchomościami, grunty inwestycyjne. 

 Przygotowaliśmy także nową odsłonę branżowego serwisu: nieruchomosci.rp.pl

Zapraszamy do lektury i współpracy!

 

Sprawdź jak wyglądają dodatki o Nieruchomościach w "Rzeczpospolitej"

 

 

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Odpowiedzialni za projekt