Nieruchomości.rp.pl

Zielone światło dla mariny PHN

aktualizacja: 01.09.2017, 16:11
Foto: materiały prasowe

Kontrolowana przez państwo firma może ruszać z budową przystani towarzyszącej luksusowemu osiedlu Yacht Park.

REDAKCJA POLECA
07.07.2017
PHN odpala Yacht Park: luksusowe apartamenty z przystanią jachtową
04.04.2017
PHN z nową strategią
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Polski Holding Nieruchomości uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę przystani jachtowej przy Molu Rybackim w Gdyni – to element luksusowego projektu Yacht Park, na który będzie się składać sześć pięciokondygnacyjnych budynków mieszczących 135 apartamentów. Przystań ma umożliwić cumowanie 120 jednostek. PHN podkreśla, że będzie to druga marina w Gdyni i najnowocześniejsza infrastruktura portu jachtowego w Europie.

- Realizacja tego projektu to dla nas wyzwanie, które ma na celu stworzenie unikatowego miejsca i rewitalizację zabudowy Gdyni na miarę XXI wieku. Ruszyły rezerwacje w ramach I etapu projektu, który już cieszy się ogromnym zainteresowaniem – mówi cytowany w komunikacie Maciej Jankiewicz, prezes PHN. Kontrolowana przez Skarb Państwa spółka weszła w segment mieszkaniowy dywersyfikując działalność. PHN jest najbardziej znany z budowy biurowców – w planach jest m.in. budowa wieżowca przy Rondzie ONZ w Warszawie.

KOMENTARZ DNIA
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE