Pectus w Scenie Garnizon

aktualizacja: 08.03.2016, 23:30

Zespół Pectus wystąpił na otwarciu Sceny Garnizon, nowego miejsca na artystycznej mapie Warszawy, powołanego do życia przez Fundację Garnizon Sztuki Grażyny Wolszczak. Występ zespołu Pectus zapowiedziała ze sceny sama aktorka. 10 marca w ramach drugiej części wielkiego otwarcia Sceny Garnizon wystąpi Kroke.

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE