Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media

Ewa Bugała rezygnuje z pracy w Orlenie

materiały prasowe/TVP Info
Była dziennikarka Telewizji Polskiej miała zostać dyrektor ds. komunikacji i rzeczniczkš PKN Orlen. Poinformowała na Twitterze, że rezygnuje ze stanowiska.

29-letnia Ewa Bugała przed zatrudnieniem w PKN Orlen była zwišzana z TVP Info, gdzie pracowała jako reporterka. W czerwcu 2017 roku została szefowš redakcji serwisów informacyjnych i dostała też własne pasmo - program "Nie da się ukryć". W mediach pracowała od 7 lat.

Dziœ wieczorem Bugała poinformowała na Twitterze, że rezygnuje z pracy w PKN Orlen. "Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiœcie rezygnuję też z wszelkich przysługujšcych mi odpraw. Do zobaczenia" - napisała.

Wczeœniej Bugała zapowiedziała, że prawnicy Orlenu będš reagować na próby podważania jej kompetencji.

ZapowiedŸ została mocno skrytykowana przez internautów, dlatego Bugała szybko zamieœciła kolejny wpis: "Mój poprzedni wpis rzeczywiœcie mógł zabrzmieć zbyt mocno, ale chodziło o pojawiajšce się groŸby i oszczerstwa pod moim adresem. Kompetencje natomiast potwierdzi moja praca. Proszę zatem Państwa o szansę i czas, żebym mogła się na niej skupić. Do usłyszenia niebawem!"

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL