LinkGlobal w gronie chętnych na Air Berlin

aktualizacja: 14.09.2017, 17:01
Foto: Bloomberg

Chińska firma logistyczna LinkGlobal wyraziła zainteresowanie kupnem zbankrutowanej linii Air Berlin - podał dziennik "Bild"

REDAKCJA POLECA
20.09.2017
IAG dołączył do oferentów na Air Berlin
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Firma działająca na regionalnym lotnisku Parchim, w północno-wschodnich Niemczech, zgłosiła w piśmie z dnia 31 sierpnia do zarządcy komisarycznego zamiar złożenia oferty na Air Berlin. Pismo podpisał dyrektor Jonathan Pang.

LinkGlobal obiecała w piśmie złożyć do 15 wrzenia ofertę i poinformowała, że przeniesie centralę Air Berlin do Parchim. Zarządca odmówił redakcji "Bilda" skomentowania tego.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE