Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Kukiz'15

Kukiz: Straszne, że taki frajer został komendantem

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Paweł Kukiz wyraża zdziwienie, że "mimo wielu skandali" w Policji, szef MSWiA Mariusz Błaszczak nie odwołał wiceministra Jarosława Zielińskiego.

Paweł Kukiz komentuje na Facebooku sprawę byłego już komendanta policji z Wrocławia podinsp. Zbigniewa Raczaka, który został - jak opisywała "Gazeta Wrocławska" - znaleziony na ziemi, w niekompletnym ubraniu i - jak pisano nieoficjalnie - miał znajdować się pod wpływem alkoholu. Wczeœniej miał œwiętować swój awans na komendanta policji. Po nagłoœnieniu sprawy szef MSWiA Mariusz Błaszczak odwołał podinsp. Raczaka ze stanowiska.

Zdaniem Kukiza były komendant został prawdopodobnie "wystawiony przez kolegów z Firmy", którzy "zostawili go samemu sobie w stanie totalnego upojenia".

"Œmieszne i straszne. Œmieszne, bo dał się wkręcić a straszne, że taki frajer otrzymał stanowisko komendanta miejskiego we Wrocławiu" - pisze lider Kukiz'15.

Kukiz pisze następnie, że wkrótce usłyszymy, iż "pan komendant padł ofiarš spisku przeciwników politycznych", a prowokatorami okażš się "policjanci z PO".

"Nie ironizuję. No bo przecież 'niemożliwe, żeby komendant z nadania PiS mógł sam z siebie zachować się w taki sposób'" - kpi.

Jednoczeœnie Kukiz wyraża zdziwienie, że "mimo tylu skandali i wpadek w Policji" wiceminister Jarosław Zieliński pozostaje wiceministrem odpowiedzialnym za służby mundurowe w MSWiA. "Czy on na Pana 'coœ ma?'" - pyta.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL