Bartłomiej Misiewicz został biznesmenem

aktualizacja: 19.05.2017, 16:27
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Były szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza oraz rzecznik MON, odznaczony Złotym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju” został biznesmenem. Założył firmę, która zajmuje się doradztwem, realizowaniem kampanii reklamowych oraz organizacją uroczystości.

REDAKCJA POLECA

Firma, która przyjęła nazwę BBM, ma siedzibę przy ul. Puławskiej na warszawskim Mokotowie.

Adres jest prestiżowy. W zabytkowej kamienicy, jak pisze SuperExpress, mieszkała wcześniej m.in, aktorka Magdalena Cielecka oraz aktor Robert Gonera.

Firma Bartłomieja Misiewicza została założona kilka dni temu - 15 maja. Ma się zajmować organizacją uroczystości, doradztwem i kampaniami reklamowymi.

Niedawno, gdy po serii skandali Misiewicz został zwolniony z funkcji w Ministerstwie Obrony Narodowej w wyniku interwencji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Bartłomiej Misiewicz znalazł pracę w  dziale reklamy Telewizji Republika.

Źródło - se.pl

Komentarz dnia
Żródło: Super Express

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE