Szefowa Fundacji Estera chce zdelegalizować islam

aktualizacja: 27.02.2016, 20:50
Miriam Shaded
Miriam Shaded
Foto: www.facebook.pl

Miriam Shaded, która ubiegała się bezskutecznie o mandat poselski z listy wyborczej partii KORWiN, chce zdelegalizować islam.

REDAKCJA POLECA
09.10.2015
Kandydatki KORWiN ostrzegają przed szariatem
15.09.2015
Miriam Shaded na listach partii KORWiN
kariera
Millenialsi - czego oczekują od pracodawcy?

Szefowa fundacji Estera na swoim profilu na Facebooku napisała, że poszukuje dobrego prawnika, chce bowiem drogą sądową doprowadzić do zdelegalizowania islamu. Działaczka urodzona w Warszawie w polsko-syryjskiej rodzinie uważa, że islam jest systemem totalitarnym. 

Prawnik, który ma za sobą wygrane duże sprawy w Polsce lub Unii Europejskiej, miałby jej pomóc w wygraniu takiego procesu i udowodnieniu jest tezy.

Była kandydatka do Sejmu odniosła się również do świętej księgi islamu - Koranu, która według niej również powinna zostać zdelegalizowana, ponieważ nawołuje do nienawiści, przemocy i legalizuje przestępstwa.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE