Szefowa Fundacji Estera chce zdelegalizować islam

aktualizacja: 27.02.2016, 20:50
Miriam Shaded
Miriam Shaded
Foto: www.facebook.pl

Miriam Shaded, która ubiegała się bezskutecznie o mandat poselski z listy wyborczej partii KORWiN, chce zdelegalizować islam.

REDAKCJA POLECA
09.10.2015
Kandydatki KORWiN ostrzegają przed szariatem
15.09.2015
Miriam Shaded na listach partii KORWiN
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Szefowa fundacji Estera na swoim profilu na Facebooku napisała, że poszukuje dobrego prawnika, chce bowiem drogą sądową doprowadzić do zdelegalizowania islamu. Działaczka urodzona w Warszawie w polsko-syryjskiej rodzinie uważa, że islam jest systemem totalitarnym. 

Prawnik, który ma za sobą wygrane duże sprawy w Polsce lub Unii Europejskiej, miałby jej pomóc w wygraniu takiego procesu i udowodnieniu jest tezy.

Była kandydatka do Sejmu odniosła się również do świętej księgi islamu - Koranu, która według niej również powinna zostać zdelegalizowana, ponieważ nawołuje do nienawiści, przemocy i legalizuje przestępstwa.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE