Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Koœciół

Ks. Dariusz Oko o homoseksualizmie i ideologii gender

Ks. Darisz Oko
Fotorzepa, Piotr Guzik
- Geje chcš udowodnić, że sš tacy jak inni, ale nie sš. Rzeczywistoœć ich życia jest bardzo inna. Wynika to z samej natury. Nie można tego propagować – uważa dr hab. ks. Dariusz Oko.

Był on goœciem programu „Skandaliœci" Agnieszki Gozdyry w Polsat News. Odniósł się w nim do homoseksualizmu, monogamii gejów oraz ideologii gender.

- Jak mówi papież Franciszek na œwiecie istnieje prawdziwa kolonizacja ideologiczna. Jednš z nich, mówię to jasno, jest gender. Dzisiaj dzieci w szkole naucza się, że każdy może wybrać płeć. Uczš tego, bo podręczniki narzucajš osoby i instytucje, które dajš pienišdze. Jest to kolonizacja ideologiczna popierana również przez bardzo wpływowe kraje – mówił ks. Oko cytujšc Ojca Œwiętego.

Podkreœlał, że realizuje misję papieża i ma poparcie Koœcioła. - Przychodzi do mnie wielu ludzi o skłonnoœciach homoseksualnych, proszšc o pomoc. Kieruję ich do terapeutów, a nieraz sam finansuje terapię. To jest oznaka szacunku, dobrowolnie pomagam takim ludziom – mówił ks. Oko.

W telewizyjnym studiu pokazał niemieckie ksišżki o wychowaniu seksualnym dla tamtejszych uczniów . - Jednej z nich nie mogę pokazać, bo ma charakter pornografii, a w drugiej znalazło się ćwiczenie, w którym 15-latkowie, mieli zaprojektować dom publiczny dla osób o różnych skłonnoœciach seksualnych – opowiadał duchowny.

Jego zdaniem celem takiego ćwiczenia jest to, żeby młodzież sama chodziła do domów publicznych. - To właœnie wychowanie seksualne w Niemczech. Gdyby nie zmiana rzšdu, to by się to u nas działo – stwierdził goœć „Skandalistów".

Ks. Oko pokazał też ksišżkę Jacka Kochanowskiego z Katedry Socjologii Moralnoœci i Aksjologii Ogólnej, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW. – Chwali się on, że chodzi do darkroomu i to jest powód do dumy – zauważył ks. Oko.

Zwrócił się też do gejów, by nie kłamali, nie udawali, że zależy im na monogamii.- To byłoby do pana Roberta Biedronia, który był tydzień temu w "Skandalistach" - stwierdził ksišdz.

Jego zdaniem, to że prezydent Słupska, przyznaje, że od 14 lat żyje w zwišzku z jednym partnerem, nie znaczy, że jest monogamistš.

- Trzeba by go zapytać, ilu jeszcze ma innych. Statystycznie jest to mało prawdopodobne. Badania naukowe mówiš, że geje majš bardzo wielu partnerów – mówił ks. Oko.

I dodał, że badania pokazujš, że gej ma œrednio w życiu 500 partnerów. - Im nie chodzi o stałe zwišzki. Monogamia u gejów znaczy, że jest jeden główny partner i wielu dodatkowych. Tak wyglšda rzeczywistoœć gejów i oni sami o tym piszš – twierdzi duchowny.

Powołał się też na ksišżkę "Maestro", która opowiada o pedofilskim skandalu w poznańskim chórze Polskie Słowiki z udziałem dyrygenta Wojciecha Kroloppa.

- To najgorszy pedofil Polski. On prawdopodobnie zgwałcił 400 chłopców, kiedy był dyrektorem chóru. I gwałcił ich również, kiedy miał AIDS – mówił ks. Oko.

- Geje chcš udowodnić, że sš tacy jak inni, ale nie sš. Rzeczywistoœć ich życia jest bardzo inna. Wynika to z samej natury. Nie można tego propagować – uważa duchowny.

Ks. Dariusz Oko jest znanym duchownym o wyrazistych poglšdach, które budzš sprzeciw zwłaszcza w œrodowiskach liberalnych i lewicowych. Œwięcenia kapłańskie przyjšł w 1985 roku.

Szeœć lat póŸniej obronił pracę doktorskš z filozofii na prestiżowym Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Pełni posługę duszpasterza lekarzy w diecezji krakowskiej. Stale goœci w Radiu Maryja i telewizji Trwam.

Najczęœciej wypowiada się o ideologii gender, która według niego wywraca tradycyjnš rolę rodziny, wypacza płciowoœć człowieka. Co więcej, narzucana jest przez obce państwa, Unię Europejskš i lewicę.

Ks. Oko często zabiera głos w kwestiach homoseksualizmu i dowodzi, że homoseksualiœci z wiekiem majš zwykle kilka chorób wenerycznych, zakaŸnych. - Do szpitala, jak przychodzi taki starszy gej, to jest alarm dla lekarzy i pielęgniarek, którzy szczególnie uważajš, bo wiedzš, że można się zarazić chorobš zakaŸnš - mówił ks. Oko.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL