Żalek o marszu KOD: To nie jest polski naród

aktualizacja: 28.02.2016, 22:52
Jacek Żalek
Jacek Żalek
Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek

- Jeżeli to jest naród, to ten, który miał krępującą przeszłość w SB i UB. Ale to nie jest naród polski - tak poseł Polski Razem Jacek Żalek skomentował wczorajszy marsz KOD pod hasłem "My, naród".

REDAKCJA POLECA

Wczorajszy marsz Komitetu Obrony Demokracji odbywał się pod hasłem "My, naród" jako symbol solidarności z Lechem Wałęsą.

W materiale TVN24 prorządowi politycy w mocnych słowach ocenili uczestników tego marszu.

Jak powiedział były szef NSZZ "Solidarność" Janusz Śniadek - to "stare broni się i krzyczy".

Z kolei poseł Polski Razem Jacek Żalek skomentował hasło marszu "My, naród".

- Jeżeli to jest naród, to rozumiem, że to jest ten naród, który miał krępującą przeszłość w SB i UB. Ale to nie jest naród polski - powiedział.

Komentarz dnia
Żródło: TVN24

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE