Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Koleje

Bezpłatne bilety PKP Intercity dla dzieci. Można je już odbierać

Fotorzepa
Przez trzy dni najmłodsi pasażerowie będš mogli podróżować pocišgami PKP Intercity za darmo. Ich opiekunowie mogš skorzystać ze zniżki w ramach Biletu Rodzinnego.

30 i 31 maja oraz 1 czerwca dzieci i młodzież do 16 roku życia będš mogli bezpłatnie jeŸdzić pocišgami PKP Intercity. Specjalna oferta z okazji Dnia Dziecka będzie obowišzywać w klasie 1. i 2. dowolnego pocišgu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK).

Żeby z niej skorzystać, wystarczy odebrać w dowolnej kasie lub u obsługi pocišgu bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobš dokument stwierdzajšcy wiek dziecka. Wyjštkiem sš pocišgi EIP - tu należy pamiętać, że bezpłatny bilet można otrzymać wyłšcznie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży.

PKP przypomina też, że opiekunowie podróżujšcy z dziećmi mogš skorzystać z 30 proc. zniżki na bilety w ramach obowišzujšcej przez cały rok oferty Bilet Rodzinny. Zniżkę otrzymuje każdy, kto podróżuje z dzieckiem do 16. roku życia. Z oferty mogš korzystać grupy od dwóch do pięciu osób.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL