Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Historia

Angielska wersja filmu IPN "Niezwyciężeni" była zablokowana na youtube

www.ipn.gov.pl
Instytut Pamięci Narodowej poinformował, że dzięki wsparciu Ministerstwa Cyfryzacji i Google Polska anglojęzyczna wersja filmowego hitu IPN "Niezwyciężeni" jest znowu dostępna w sieci. Wczeœniej była zablokowana na portalu youtube.com z powodu roszczenia dotyczšcego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jana Kołowskiego.

"Film został wczeœniej zablokowany niezależnie od IPN. Sytuacja była spowodowana indywidualnym, prywatnym zgłoszeniem roszczenia do praw autorskich" - głosi komunikat, opublikowany na stronie ipn.gov.pl.

Animowany film "The Unconquered" (w polskiej wersji "Niezwyciężeni") został zrealizowany we współpracy ze studiem Fish Ladder/ Platige Image. Lektorem angielskiej wersji filmu jest znany aktor Sean Bean.

Film spotkał się z przychylnymi recenzjami, a informacje o nim ukazały się w wielu zagranicznych mediach. W pierwszych dniach po publikacji filmów obejrzało je ponad milion użytkowników.

Na youtube'owym kanale IPN film przez jakiœ czas nie był dostępny. Bezpoœredni odnoœnik do niego przekierowywał do strony z komunikatem "„IPNtv: The ...” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczšcego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski."

screen z youtube.com

Polska wersja filmu cały czas na youtube jest dostępna.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL