Daniel Craig jednak powróci jako Bond?

aktualizacja: 05.04.2017, 22:56
Foto: materiały prasowe

Scenariusz to jubileuszowego 25. filmu z Bondem dopiero jest w trakcie tworzenia, ale odżyły spekulacje nad powrotem do roli Daniela Craiga. Wcześniej aktor zapewniał, że jest znudzony tą rolą.

REDAKCJA POLECA
04.04.2017
Smarzowski chce zrobić serial o Piastach
03.04.2017
„Matka" Kadri Kousaar od piątku na ekranach
02.04.2017
Węże 2017: Smoleńsk wyrównał rekord Kac Wawa
31.03.2017
Czeska gwiazda związana z Goebbelsem
30.03.2017
Felietony Bożeny Janickiej w formie książkowej
Kariera.pl
Menedżer nie musi być wiecznie lojalny wobec dawnej firmy
kancelarierp.pl
Stwórz swoją umowę - szybko i profesjonalnie!

Craig miał bardzo krytyczne zdanie na temat wcielenia się po raz kolejny w agenta 007. - Wolałbym już rozbić tę szklankę i podciąć sobie żyły. Na razie mam dość - mówił w wywiadzie udzielonym dwa lata temu dziennikarzowi magazynu "Time Out". Jak donosi jednak dziennik The Independent, teraz rzekomo zmienił zdanie i miał powiedzieć, że jest gotów do zagrania Bonda. "Jest prawie przekonany" - donoszą źródła gazety.

Wcześniej spekulowano, że w Bonda wcieli się James Norton, Aidan Turner, Idris Elba lub Tom Hiddleston. Najbliżej roli był ten ostatni, jednak został uznany za "zbyt pewnego siebie i nie dość twardego" przez producentkę Barbarę Broccoli. Negatywnie do Hiddlestona miał nastawić twórców także jego romans z piosenkarką Taylor Swift.

Ta ostatnia była także producentką "Otella" z Craigiem w roli głównej. "Daniel był bardzo zadowolony z tego, jak wyszła sztuka i z recenzji, które zostały opublikowane" - powiedziało źródło cytowane przez The Independent. Wg tej samej osoby powstał już skrypt, autorstwa Neala Purvisa i Roberta Wade'a. "Czekają tylko, kiedy Daniel będzie gotowy, by zacząć kręcić" - pisze brytyjska gazeta.

Daniel Craig zagrał do tej pory w czterech filmach o Bondzie - "Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre".

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE