Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Film

Daniel Craig jednak powróci jako Bond?

materiały prasowe
Scenariusz to jubileuszowego 25. filmu z Bondem dopiero jest w trakcie tworzenia, ale odżyły spekulacje nad powrotem do roli Daniela Craiga. Wczeœniej aktor zapewniał, że jest znudzony tš rolš.

Craig miał bardzo krytyczne zdanie na temat wcielenia się po raz kolejny w agenta 007. - Wolałbym już rozbić tę szklankę i podcišć sobie żyły. Na razie mam doœć - mówił w wywiadzie udzielonym dwa lata temu dziennikarzowi magazynu "Time Out". Jak donosi jednak dziennik The Independent, teraz rzekomo zmienił zdanie i miał powiedzieć, że jest gotów do zagrania Bonda. "Jest prawie przekonany" - donoszš Ÿródła gazety.

Wczeœniej spekulowano, że w Bonda wcieli się James Norton, Aidan Turner, Idris Elba lub Tom Hiddleston. Najbliżej roli był ten ostatni, jednak został uznany za "zbyt pewnego siebie i nie doœć twardego" przez producentkę Barbarę Broccoli. Negatywnie do Hiddlestona miał nastawić twórców także jego romans z piosenkarkš Taylor Swift.

Ta ostatnia była także producentkš "Otella" z Craigiem w roli głównej. "Daniel był bardzo zadowolony z tego, jak wyszła sztuka i z recenzji, które zostały opublikowane" - powiedziało Ÿródło cytowane przez The Independent. Wg tej samej osoby powstał już skrypt, autorstwa Neala Purvisa i Roberta Wade'a. "Czekajš tylko, kiedy Daniel będzie gotowy, by zaczšć kręcić" - pisze brytyjska gazeta.

Daniel Craig zagrał do tej pory w czterech filmach o Bondzie - "Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre".

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL