Daniel Craig jednak powróci jako Bond?

aktualizacja: 05.04.2017, 22:56
Foto: materiały prasowe

Scenariusz to jubileuszowego 25. filmu z Bondem dopiero jest w trakcie tworzenia, ale odżyły spekulacje nad powrotem do roli Daniela Craiga. Wcześniej aktor zapewniał, że jest znudzony tą rolą.

REDAKCJA POLECA

Craig miał bardzo krytyczne zdanie na temat wcielenia się po raz kolejny w agenta 007. - Wolałbym już rozbić tę szklankę i podciąć sobie żyły. Na razie mam dość - mówił w wywiadzie udzielonym dwa lata temu dziennikarzowi magazynu "Time Out". Jak donosi jednak dziennik The Independent, teraz rzekomo zmienił zdanie i miał powiedzieć, że jest gotów do zagrania Bonda. "Jest prawie przekonany" - donoszą źródła gazety.

Wcześniej spekulowano, że w Bonda wcieli się James Norton, Aidan Turner, Idris Elba lub Tom Hiddleston. Najbliżej roli był ten ostatni, jednak został uznany za "zbyt pewnego siebie i nie dość twardego" przez producentkę Barbarę Broccoli. Negatywnie do Hiddlestona miał nastawić twórców także jego romans z piosenkarką Taylor Swift.

Ta ostatnia była także producentką "Otella" z Craigiem w roli głównej. "Daniel był bardzo zadowolony z tego, jak wyszła sztuka i z recenzji, które zostały opublikowane" - powiedziało źródło cytowane przez The Independent. Wg tej samej osoby powstał już skrypt, autorstwa Neala Purvisa i Roberta Wade'a. "Czekają tylko, kiedy Daniel będzie gotowy, by zacząć kręcić" - pisze brytyjska gazeta.

Daniel Craig zagrał do tej pory w czterech filmach o Bondzie - "Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre".

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE