#RZECZoBIZNESIE: Co nam mówią dane o produkcji?

aktualizacja: 21.04.2017, 10:50

W dzisiejszym programie #RZECZoBIZNESIE porozmawiamy o produkcji przemysłowej oraz błędach popełnianych przez startupy.

1. Ignacy Morawski, ekonomista, twórca portalu analitycznego SpotData.

Czy dobre wyniki produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej w marcu zwiastują silniejsze niż przypuszczano ożywienie gospodarcze w Polsce w tym roku? Ile zyskają na tym finanse państwa?


2. Artur Racicki, prezes i współzałożyciel startupu technologicznego Social WiFi.

Jakie największe błędy popełniają polskie start-upy? Co robić, by znaleźć się wśród 5 proc. startu-pów, którym udaje się osiągnąć zyski?

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE