Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Budowa i remont

Herkules dostarczy żurawie do budowy Skylinera

Skyliner
materiały prasowe/ Karimpol
Dostawca dŸwigów porozumiał się z Warbudem, głównym wykonawcš jednego z najwyższych projektów budowanych obecnie w Warszawie.

Okres współpracy wyniesie około 27 mies., a jej wartoœć to 3,4 mln zł. To kolejna budowa wieżowca z udziałem sprzętu Herkulesa. W listopadzie oferta spółki została wybrana do realizacji Mennica Legacy Tower o wysokoœci 140 metrów.

– Wybór żurawi wieżowych naszej firmy na potrzeby realizacji tak ambitnego, nowoczesnego i rozbudowanego projektu cieszy i może œwiadczyć o wysokiej jakoœci oferowanych przez nas usług sprzętowych, niezbędnej w przypadku budów najwyższych wysokoœciowców w Polsce, oscylujšcych wokół granicy 200 metrów – komentuje prezes Grzegorz Żółcik. - Obserwujemy rynek deweloperski i widzimy ożywienie także w jego częœci dotyczšcej 30-45 piętrowych inwestycji biurowo-handlowych. W 2018 r. mamy nadzieję na dalsze pozytywne rozstrzygnięcia w zakresie wyboru oferty spółki przy realizowaniu innych planowanych obiektach wysokoœciowych w Warszawie – dodaje.

Na potrzeby obsługi budowy Skyliner, Herkules udostępni dwa żurawie wieżowe marki Potain MD365 oraz MD238 oraz o udŸwigach 16 t i 12t. wraz z kompleksowš obsługš. Pierwszy z nich docelowo osišgnie wysokoœć 220 metrów.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL