Przegląd prasy: Niedyktator Kaczyński i triumf Portugalii

W dzień po meczu o tytuł mistrza Europy w piłce nożnej nie ma przebacz: chyba we wszystkich gazetach, jak Polska długa i szeroka, musi być o Ronaldo, jego dramacie osobistym i wielkiej radości portugalskiej drużyny z wygranej nad Francją 1:0.

Aktualizacja: 11.07.2016 08:15 Publikacja: 11.07.2016 08:02

„Rzeczpospolita” pisze, że Portugalczycy „grali bez fajerwerków, a na 10 minut przed końcem drugiej części dogrywki przeprowadzili akcję, po której rezerwowy Eder strzelił zza pola karnego gola dającego zwycięstwo”. Gazeta pół żartem, pół serio sugeruje, że ten na co dzień grający we Francji zawodnik pewnie będzie musiał pomyśleć o przeprowadzce. Z kolei „Wyborcza” akcentuje, że z wyjściem Ronaldo z boiska uszła energia i długo się nic nie działo. Mecz był coraz słabszy. Aż do końca drugiej części dogrywki...

Pozostało 81% artykułu
Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Publicystyka
Sondaż: Komisja ds. badania wpływów rosyjskich dzieli Polaków. Wyborcy PiS przeciw
Jerzy Haszczyński: Polska była proizraelska, teraz głosuje w ONZ za Palestyną
Artur Bartkiewicz: Czy sprawa sędziego Tomasza Szmydta najbardziej zaszkodzi Trzeciej Drodze i Lewicy?
Bogusław Chrabota: Jarosław Kaczyński podpina się pod rolników. Na dłuższą metę wszyscy na tym stracą
Jacek Nizinkiewicz: Czy rekonstrukcja rządu da nowe polityczne paliwo Donaldowi Tuskowi