Stadiony w Polsce
W niedzielę otwarcie Stadionu Narodowego
Jest zgoda władz stolicy na niedzielą imprezę na Stadionie Narodowym. Wszystkie dokumenty niezbędne do wydania zgody na przeprowadzenie imprezy zostały dostarczone do urzędu
W nocy, do Urzędu Miasta wpłynęło odwołanie organizatora od poprzedniej, negatywnej decyzji, a także brakujące opinie ze straży pożarnej i inspekcji sanitarnej.
W stołecznym ratuszu dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędu m.st. Warszawy Ewa Gawor zaprezentowała dziennikarzom dokument zezwalający na przeprowadzenie imprezy.
Inauguracja na Stadionie Narodowym została zaplanowana pod hasłem "Oto jestem!" i będzie miała charakter widowiska muzycznego z udziałem czołowych polskich zespołów. Niespełna dwa tygodnie później, 11 lutego, na płytę boiska po raz pierwszy wyjść mają piłkarze Legii Warszawa i Wisły Kraków, którzy rozegrają mecz o Superpuchar.















