Nie żyje prezydencka para, politycy, żołnierze

aktualizacja: 10.04.2010, 09:26
Nie żyje prezydencka para, politycy, żołnierze
Nie żyje prezydencka para, politycy, żołnierze
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek

Samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie rozbił się, podchodząc do lądowania na lotnisku w Smoleńsku. Nikt z 96 pasażerów nie przeżył katastrofy.

[wyimek][b][link=http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8612825.stm]Film z miejsca katastrofy[/link][/b][/wyimek]

[wyimek][link=http://www.rp.pl/artykul/459654.html]lista pasażerów [/link][/wyimek] [wyimek][link=http://www.rp.pl/galeria/459542,1,459605.html]zdjęcia z miejsca katastrofy (TV Rossija24 )[/link][/wyimek]Obowiązki prezydenta przejął marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.[srodtytul]Tupolew nie wylądował[/srodtytul]

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE