REKLAMA

Przestępczość

Snajper przyznał się do winy

ika 03-12-2009, ostatnia aktualizacja 03-12-2009 14:16
autor: Darek Golik
źródło: Fotorzepa

Jacek K., 31-letni mieszkaniec Pragi Południe, zatrzymany dzisiaj rano, przyznał się do ostrzelania autobusu linii 158 dwa dni temu na Zamienieckiej - dowiedziało się Życie Warszawy. "Strzelał dla zabawy" - usłyszeliśmy w prokuraturze.

Więcej w "ŻW"

Jacek K. usłyszał zarzut narażenia życia człowieka na niebezpieczeństwo (art. 161 par. 1). Przyznał się do zniszczenia dwóch szyb w autobusie.

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat oraz grzywnie w wysokości 5 tys. zł. Nie potwierdziły się informacje, że w jego mieszkaniu znaleziono broń. Wiatrówkę pożyczył od znajomych. - Strzelał dla zabawy - dowiedzieliśmy się w prokuraturze. Mężczyzna nie był wcześniej karany.

Policja zatrzymała także kilku jego kolegów do wyjaśnienia. Po przesłuchaniu, mężczyźni zostali wypuszczeni.

Życie Warszawy
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:
Tu nas znajdziesz: Daj znać! DO GÓRY
Zamknij

Przeczytaj też: >>

Sekcja zwłok Madzi wyjaśni tajemnicę?

Na poniedziałek zaplanowana jest sekcja zwłok półrocznej Magdy z Sosnowca. Wyniki sekcji mają dać odpowiedź na pytanie, dlaczego dziewczynka zmarła >>