REKLAMA
Tutaj jesteś: rp.pl » First Class » Gadżeteria

Gadżeteria

Bransoletka Swarovski z kolekcji „Piraci z Karaibów"

17-06-2011, ostatnia aktualizacja 17-06-2011 00:01
źródło: First Class

Swarovski od jakiegoś czasu współpracuje z Disneyem, tworząc kolekcje nawiązujące do filmów tej hollywoodzkiej wytwórni.

Bransoleta „Skulls and Swords" wykonana została z metalu powlekanego rutenem, zaś akcenty w postaci kryształków osadzono techniką pavé.

Cena: 670 zł..

Przeczytaj więcej o:  Bransoletka, Disney, Swarovski, kolekcja, „Skulls and Swords

First Class
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:

E-booki "Rzeczpospolitej"

Rozwody, separacje, alimenty

Rozwody, separacje, alimenty

Rozwód czy separacja to zawsze porażka, często finansowa. Z reguły jednak okazuje się mniejszym złem, niż formalne pozostawanie w związku, którego nie da się utrzymać
Testamenty, spadki, darowizny

Testamenty, spadki, darowizny

Poradnik o regułach dziedziczenia oraz praktyczne wskazówki dotyczące sporządzania testamentu
  • książki
  • muzyka
  • filmy
  • multimedia
Tu nas znajdziesz: Daj znać! DO GÓRY
Zamknij

Przeczytaj też: >>