REKLAMA
Tutaj jesteś: rp.pl » Wiadomości » Kraj » Polityka

Polityka

Kempa chce kary dla Nowaka

Katarzyna Borowska 09-02-2010, ostatnia aktualizacja 09-02-2010 07:05

Posłanka PiS Beata Kempa wyśle dziś do Sejmowej Komisji Etyki wniosek o ukaranie wiceszefa Klubu PO Sławomira Nowaka.

Chodzi o jego wypowiedzi w czwartkowej „Kropce nad i”. Mówił wtedy m.in.: „pani Beata Kempa ma szczególną miętę do mnie”. – Takie słowa pokazują, jak politycy PO traktują kobiety – mówi „Rz” Kempa.

Nowak zarzucił jej też kłamstwo. Podczas przesłuchania Donalda Tuska Kempa twierdziła bowiem, że premier określił ministerialną notatkę dotyczącą ustawy hazardowej mianem „poufnej”. Tusk zaprzeczył. Okazało się, że miał rację. Posłanka za pomyłkę przeprosiła, a teraz chce przeprosin za zarzucenie jej kłamstwa.

Nowak nie chciał komentować sprawy.

Rzeczpospolita
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:
Tu nas znajdziesz: Daj znać! DO GÓRY
Zamknij

Przeczytaj też: >>

Miasta tną koszty oświetlenia

Samorządy w ramach oszczędności wyłączają uliczne latarnie. Policja ostrzega: to niebezpieczne >>