Alarm bombowy w Leuwen, ewakuacja dworca

aktualizacja: 24.03.2016, 11:01

Zarządzono ewakuację dworca kolejowego w Leuwen, 25 kilometrów od Brukseli, z powodu alarmu bombowego. Na miejsce przyjechały policja i służby specjalne. Alarm okazał się fałszywy.

REDAKCJA POLECA

Ze wstępnych informacji wynika, że w jednym z pociągów znaleziono podejrzaną paczkę. Po tych doniesieniach policja ewakuowała ludzi z zatłoczonego dworca.

Według świadków, na miejscu pojawiły się ekipy techniczne, które zabezpieczyły teren i zajęły się sprawdzaniem podejrzanego pakunku. Pociąg, w którym znaleziono paczkę, został przesunięty w bezpieczne miejsce, w którym służby mogły zbadać znalezisko.

Policja z Leuwen podała na swoim profilu na Twitterze, że alarm bombowy był fałszywy. Przywrócono ruch na stacji.

Żródło: mirror.co.uk/ www.hln.be

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE