Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Johnny Depp sprzedaje ukochane ranczo mamy

materiały
Aktor Johnny Depp chce sprzedać ranczo znajdujšce się koło miejscowoœci Lexington w stanie Kentucky.

Na terenie posiadłoœci mieszkała mama aktora - Betty Sue, która zmarła w maju zeszłego roku.

Ranczo ma powierzchnie około 165 tys. metrów kwadratowych i specjalizuje się w hodowli koni. Aktor kupił ranczo w 1995 roku za 950 tys. dolarów (około 3,3 mln złotych), ale potem postanowił sprzedać. Odkupił je ponownie w 2005 roku za 2 mln dolarów - około 7,1 mln złotych.

Na terenie posiadłoœci znajduje się dom z 1915 roku o powierzchni ponad 550 metrów kwadratowych z szeœcioma sypialniami i 7 łazienkami oraz nowoczesnš kuchnia, jadalniš, biurem o oranżeriš, a także trzy stajnie, padok, garaż na cztery samochody, dom dla goœci i dom zarzšdcy oraz zadbany ogród z basenem.

Aktor usiłuje sprzedać posiadłoœć od grudnia zeszłego roku. Pierwotnie została wystawiona na sprzedaż za 3,4 mln dolarów (ponad 12 mln złotych), ale nie znalazł się chętny. Johnny Depp potrzebuje jednak pieniędzy, ponieważ - jak twierdzš media - jego finanse zostały poważnie nadszarpnięte przez rozwód oraz ekstrawagancji i kosztowny styl życia. Aktor pozbywa się kolejnych nieruchomoœci. Farma w Lexington jest jedna z nich.

Ranczo zostanie sprzedane na licytacji 15 wrzeœnia. Cena wywoławcza nie została okreœlona, ale według agentów cała posiadłoœć jest warta około 2,3 mln dolarów czuli ponad 8 mln złotych.

ródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL