Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Johny Depp pozbywa się kolejnego apartamentu

materiały
Aktor Johny Depp ma pięć apartamentów w Los Angeles. Postanowił sprzedać je wszystkie a teraz wystawił na sprzedaż ostatni z nich.

Jako ostatni na sprzedaż wystawił penthouse w jednym z najciekawszych apartamentowców w mieœcie - w modernistycznym Eastern Columbia Building. Apartament wyceniono na 1,82 mln dolarów (około 6,5 mln złotych) - 600 tys. mniej niż rok temu, kiedy to pierwszy raz trafił do agencji nieruchomoœci.

Wszystkie pięć apartamentów wyceniono łšcznie na 12,78 mln dolarów - ponad 45,5 mln złotych.

Penthouse ma trzy sypialnie, dwie łazienki, nowoczesnš kuchnię i jadalnię oraz wysokie sufity i duże okna sięgajšce od podłogi do sufitu, z których widać góry otaczajšce Los Angeles. Wystrój apartamentu też jest niezwykły, czerwone metalowe poręcze, kolorowe œciany i zdobienia, a wszystko to na powierzchni ponad tysišca metrów kwadratowych.

Johnny Depp kupił ten penthouse w 2007 roku. Aktor jest w sumie właœcicielem 14 nieruchomoœci, w tym m.in. willi w Seudon na przedmieœciach Paryża, prywatnš wyspę na Bahamach, willę we francuskim stylu w Los Angeles, niewielkš wioskę Le Plan-de-la-Tour we Francji, która została wystawiona na sprzedaż za 63 mln dolarów (prawie 225 mln złotych).

Amerykańska prasa przypomina, że Johny Depp ma problemy finansowe, a ostatnio przeszedł przez publiczny i upokarzajšcy rozwód z drugš żonš Amber Heard.

ródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL