Za granicą

Johny Depp pozbywa się kolejnego apartamentu

materiały
Aktor Johny Depp ma pięć apartamentów w Los Angeles. Postanowił sprzedać je wszystkie a teraz wystawił na sprzedaż ostatni z nich.

Jako ostatni na sprzedaż wystawił penthouse w jednym z najciekawszych apartamentowców w mieście - w modernistycznym Eastern Columbia Building. Apartament wyceniono na 1,82 mln dolarów (około 6,5 mln złotych) - 600 tys. mniej niż rok temu, kiedy to pierwszy raz trafił do agencji nieruchomości.

Wszystkie pięć apartamentów wyceniono łącznie na 12,78 mln dolarów - ponad 45,5 mln złotych.

Penthouse ma trzy sypialnie, dwie łazienki, nowoczesną kuchnię i jadalnię oraz wysokie sufity i duże okna sięgające od podłogi do sufitu, z których widać góry otaczające Los Angeles. Wystrój apartamentu też jest niezwykły, czerwone metalowe poręcze, kolorowe ściany i zdobienia, a wszystko to na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych.

Johnny Depp kupił ten penthouse w 2007 roku. Aktor jest w sumie właścicielem 14 nieruchomości, w tym m.in. willi w Seudon na przedmieściach Paryża, prywatną wyspę na Bahamach, willę we francuskim stylu w Los Angeles, niewielką wioskę Le Plan-de-la-Tour we Francji, która została wystawiona na sprzedaż za 63 mln dolarów (prawie 225 mln złotych).

Amerykańska prasa przypomina, że Johny Depp ma problemy finansowe, a ostatnio przeszedł przez publiczny i upokarzający rozwód z drugą żoną Amber Heard.

Źródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL