Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Lee Radziwiłł sprzedaje bajeczny apartament w Paryżu

materiały
Siostra byłej pierwszej damy USA Jackie Kennedy-Onasis i była żona polskiego arystokraty – Lee Radziwiłł postanowiła sprzedać swój paryski apartament.

Apartament znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze kamienicy z 1890 roku przy Avenue Montaigne w 8 dzielnicy Paryża. Budynek jest wyremontowany i dysponuje windš.

84-letnia Lee Radziwiłł sama go udekorowała i pokazywała podczas sesji dla wielu magazynów wnętrzarskich. Apartament jest wyjštkowy, nawet jak na Paryż. Z wšskiego balkonu widać Wieżę Eiffla, a na Pola Elizejskie oraz do Łuku Triumfalnego można dojœć w kilka minut na piechotę,.

Apartament ma cztery sypialnie, trzy łazienki, duża i nowoczesnš kuchnię z jadalniš, obszerny salon i bibliotekę, gabinet oraz kilka kominków, a także piwnicę i własnš pralnię.

Paryska agencja nieruchomoœci wystawiła ten apartament, który ma powierzchnię niemal 500 metrów kwadratowych, na sprzedaż za 3,45 mln euro czyli około 14,7 mln złotych.

Lee Radziwiłł chce go sprzedać, ponieważ „rzadko z niego korzysta" i bywajšc w Paryżu woli mieszkać w luksusowym hotelu Plaza Athénée przy Polach Elizejskich.

W wywiadzie dla „New York Times' T Magazine" w 2013 roku mówiła, że to jej „ulubione mieszkanie" spoœród wszystkich jakie kiedykolwiek posiadała.

ródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL