Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Najpiękniejsza wyspa w Kanadzie może być twoja

coldwellbankerinternational.com/
57 akrów idealnego raju - tak reklamuje wyspę Kaulbach w Nowej Szkocji agencja nieruchomoœci. To jedna z najciekawszych nieruchomoœci na sprzedaż w Kanadzie.

Kaulbach to jedna z najładniejszych prywatnych wysp w Kanadzie. Ma powierzchnię około 23 hektarów i leży w gminie Indian Point w prowincji Nowa Szkocja. Częœciowo zalesiona wyspa została wystawiona na sprzedaż za 7 mln dolarów kanadyjskich czyli niemal 19 mln złotych.

Na wyspę można dostać się droga morskš lub helikopterem - na wyspie jest prywatne lšdowisko.

Wyspa Kaulbach oferuje nowym właœcicielom nie tylko przepiękne widoki, ciszę, spokój i brak sšsiadów, ale także luksusowy dom zbudowany w 2002 roku. Imponujšca willa o nazwie Osprey Nest ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych w tym 11 sypialni i dziewięć łazienek. W domu jest siedem kominków, duża kuchnia i jadalnia, kuchnia dla służby, obszerny salon, biblioteka oraz przepiękny taras z widokiem na zatokę Mahone.

W domu sš też osobne pomieszczenia mieszkalne dla służby - kamerdynera, gosposie oraz dla niań i opiekunek.

Poza głównym domem na wyspie znajduje się też spory domek dla goœci oraz nieduży domek na plaży - oba w pełni wyposażone.

Ze stałego lšdu podziemnš instalacjš doprowadzono na wyspę pršd, internet, telefon stacjonarny oraz telewizję. Jest też telewizja satelitarna oraz awaryjny agregat pršdotwórczy.

Do dyspozycji właœcicieli jest też kort tenisowy, œcieżki i droga prowadzšca z głównego domu do nabrzeża i przystani.

Wyspa została wystawiona na sprzedaż po raz pierwszy w 2010 roku za 9,5 mln dolarów kanadyjskich. Niestety nikt nie chciał kupić wyspy Kaulbach, która od kilku pokoleń jest w rękach tej samej rodziny. Pierwotnie była niezamieszkała a poprzedni właœciciele hodowali na niej krowy i owce. Teraz , po obniżeniu ceny - właœciciele majš nadzieję, że znajdzie się chętny na najładniejszš prywatnš wyspę w Kanadzie.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL