Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Wydawnicze Premiery Miesišca

"Zakręty losu" Agnieszka Lingas-Łoniewska

„Zakręty losu. Nowe pokolenie” to najnowsza powieœć Agnieszki Lingas-Łoniewskiej opublikowana przez wydawnictwo Novae Res.


Minęło kilkanaœcie lat od wydarzeń wieńczšcych trylogię "Zakręty losu". Bracia Borowscy, wraz ze swoimi rodzinami, nadal mieszkajš w pięknym Wrocławiu. Sš szczęœliwi i nic ich nie niepokoi. Podœwiadomie jednak wcišż czekajš na ruch ze strony wroga. Bo mafia nigdy nie zapomina, nie wybacza, nie zostawia w spokoju.Łukasz i Krzysztof sš ostrożni. Od zawsze uczyli swoje dzieci, by wzajemnie o siebie dbały i zawsze były blisko siebie. Ukrywajš jednak przyczynę tej nadopiekuńczoœci.

A jak podchodziła do tego owa młodzież? Czasem zastanawiali się, dlaczego majš się nawzajem chronić. Częœciej jednak beztrosko to ignorowali. Zżyli się ze sobš i dobrze się dogadywali.

Każde z nich jednak miało swoje troski, słaboœci, dylematy.  Iga nie wiedziała, jak zapanować nad uczuciem, które spalało jš od œrodka. Olga cišgle się miotała między pragnieniem buntu a wpojonym jej posłuszeństwem. Kamil taił coœ przed wszystkimi. Kacper nie chciał, by jego uczucia wyszły na jaw, choć był niemal pewien, że sš odwzajemnione. Kiedy wszyscy zajęli się dręczšcymi ich problemami, przestali być czujni i ostrożni. Co gorsza – przestali stanowić jednoœć. A tylko to chroniło ich jako rodzinę. Stali się więc bezbronni i podatni na ingerencję z zewnštrz, co stało się przyczynš tragedii. Czy Banda Borowskich, prawdziwe Nowe Pokolenie poradzi sobie z kłopotami, w które bezmyœlnie się wpakuje? Kto tak naprawdę zagraża ich bezpieczeństwu? Czy cała historia skończy się dobrze? By się tego dowiedzieć, koniecznie musicie zapoznać się z najnowszš powieœciš Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Tej historii na pewno potrzebny był czas. Dzięki temu, że czwarty tom ukazał się dopiero teraz, gdy seria o braciach Borowskich wydawała się zamknięta, emocje miały czas opaœć, a czytelnicy przywykli do myœli, że kontynuacji nie będzie. A wydaje mi się, że tego w tej serii brakowało. Ostatni tom dopełnia historię. Jest wspaniały i wcišgajšcy. Agnieszka Lingas-Łoniewska jak nikt potrafi czytelnikowi przekazać ogrom emocji: miłoœć, namiętnoœć i napięcie towarzyszy nam na każdym kroku. "Zakręty losu. Nowe pokolenie" warte jest każdej poœwięconej mu minuty. Zdecydowanie polecam.

Sylwia Szymkiewicz - Borowska

http://slowaduzeimale.blogspot.com

 

 

 

ródło: MATERIAŁ PARTNERA

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL