TMZ podaje przyczynę śmierci aktorki Debbie Reynolds

aktualizacja: 10.01.2017, 12:31
Debbie Reynolds (na zdjęciu po lewej) z córką Carrie Fisher
Debbie Reynolds (na zdjęciu po lewej) z córką Carrie Fisher
Foto: AFP

Aktorka Debbie Reynolds zmarła 28 grudnia, dzień po swojej córce Carrie Fisher. Przyczyną śmierci Reynolds był udar mózgu - ustaliło TMZ.com.

REDAKCJA POLECA

Portal dotarł do aktu zgonu aktorki, z którego wynika, że u Debbie Reynolds doszło do pęknięcia naczynia krwionośnego, a w jego następstwie krwawienia do mózgu. Jako oficjalną przyczynę śmierci aktorki podano udar mózgu.

Debbie Reynolds zmarła 28 grudnia 2016 roku w szpitalu w Los Angeles. Wydarzyło się to zaledwie dzień po śmierci jej córki Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei w serii "Gwiezdnych wojen", która zmarła z powodu ataku serca.

Debbie Reynolds trafiła do szpitala po tym, jak jej syn Todd Fisher wezwał pogotowie. Ratownikom powiedział, że Reynolds prawdopodobnie ma udar. Jak Fisher mówił mediom, jego mama tuż przed tym, jak źle się poczuła, mówiła o zmarłej córce. Reynolds miała wówczas powiedzieć: "Bardzo za nią tęsknię, chciałabym być z Carrie".

Komentarz dnia
Żródło: TMZ.com

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE