Zarzuty dla wiceprezesa SRK i wręczającego mu łapówkę

aktualizacja: 10.06.2017, 11:16
Foto: Fotolia

Zarzut przyjęcia korzyści majątkowej usłyszał wiceprezes Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK), a prezes spółki okołogórniczej zarzut wręczenia tej korzyści – podała w sobotę prokuratura.

REDAKCJA POLECA
13.06.2017
Prezes SRK: Jestem gotów na poniesienie konsekwencji
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

W piątek Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało, że na parkingu przed centrum handlowym w Jaworznie wiceprezes SRK przyjął 30 tys. zł łapówki od prezesa firmy wykonującej milionowe zlecenia na rzecz tej spółki. Mężczyzn zatrzymano na gorącym uczynku.

„Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, nadal prowadzone są czynności z udziałem podejrzanych” – powiedziała w sobotę PAP szefowa katowickiego wydziału Prokuratury Krajowej Małgorzata Bednarek.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE