Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Patryk Galicki został wspólnikiem CDZ

Patryk Galicki
materiały prasowe
Patryk Galicki został nowym wspólnikiem kierujšcym praktykš nieruchomoœci i inwestycji budowlanych w Kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto.

Mecenas Galicki jest radcš prawnym specjalizujšcym się w transakcjach na rynku nieruchomoœci, finansowaniu i refinansowaniu inwestycji oraz procesach restrukturyzacyjnych. Posiada szerokie doœwiadczenie w zakresie doradztwa międzynarodowym funduszom inwestycyjnym i private equity, polskim i zagranicznym inwestorom oraz instytucjom finansowym. Realizował liczne wielomilionowe projekty o zasięgu międzynarodowym i krajowym.

"Cieszę się, że Patryk Galicki dołšczył do CDZ. Jestem przekonany, że jego doœwiadczenie i znajomoœć rynku przyczyniš się do dalszego wzrostu naszej praktyki. Znajdujemy szczególnš synergię w transakcjach nieruchomoœciowych dla funduszy inwestycyjnych" – powiedział Andrzej Chajec, wspólnik zarzšdzajšcy CDZ.

Przed dołšczeniem do CDZ, Patryk Galicki praktykował w wiodšcych międzynarodowych kancelariach, gdzie m.in. kierował praktykš prawa nieruchomoœci oraz fuzji i przejęć. Od wielu lat jest wyróżniany przez prestiżowe międzynarodowe rankingi jako jeden z wiodšcych polskich prawników w zakresie transakcji nieruchomoœciowych, prawa budowlanego i korporacyjnego.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL