Kancelaria CDZ doradcą NanoGroup S.A przy wejściu na GPW

aktualizacja: 07.06.2017, 14:50
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała spółce NanoGroup S.A. działającej w segmencie zaawansowanej biotechnologii w utworzeniu holdingu, którego zadaniem jest uzyskanie wartości dodanej poprzez wykorzystanie potencjału grupy kapitałowej.

REDAKCJA POLECA

Kancelaria doradzała w pierwszym etapie projektu, który polegał na opracowaniu koncepcji grupy kapitałowej i przygotowaniu dokumentacji koniecznej do utworzenia struktury holdingowej. W ramach drugiego etapu Kancelaria odpowiedzialna jest za przygotowanie części prawnej prospektu emisyjnego, który został złożony w dniu 23 maja do Komisji Nadzoru Finansowego i jest kolejnym krokiem na drodze do upublicznienia akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.

Zespołem prawników CDZ kieruje wspólnik Maciej Kotlicki i r.pr Piotr Rychta z pomocą adw. Małgorzaty Sas-Madej, specjalizujący się w transakcjach M&A i prawie rynków kapitałowych. W skład zespołu wchodzą r.pr. Aleksandra Hulewicz, adw. Daniel Kozłowski, Monika Ciechomska oraz Marcin Lizurek.

Celem przeprowadzenia publicznej oferty akcji jest pozyskanie dodatkowych środków na finansowanie wkładu własnego do obecnie rozwijanych przez NanoGroup projektów biotechnologicznych a także finansowanie inwestycji w nowe projekty – mówi Marek Borzestowski, prezes zarządu NanoGroup S.A.

W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki zależne działające od kilku lat (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE