Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Nowi prawnicy w kancelarii KKLW

Do kancelarii Kurzyński Kosiński Łyszyk Wierzbicki dołšczyło dwóch radców prawnych - Mariusz Domagała oraz Wojciech Kowalczuk.
Mariusz Domagała ma wieloletnie doœwiadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego oraz prawa podatkowego. Uczestniczył w restrukturyzacji spółek i grup kapitałowych oraz w transakcjach fuzji i przejęć. Doradzał też w kwestiach optymalizacji podatkowej. W ramach KKLW będzie rozwijał praktykę prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Wojciech Kowalczuk specjalizuje się w prawie nieruchomoœci, prawie transportowym, cywilnym, handlowym oraz procesach. Ma wieloletnie doœwiadczenie w zakresie kompleksowej obsługi właœcicieli i zarzšdców centrów handlowych, biurowców oraz centrów logistycznych. Dołšczy do zespołu nieruchomoœci, inwestycji budowlanych oraz infrastruktury. Mariusz Domagała jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez
9 lat pracował w kancelarii Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi. Wojciech Kowalczuk jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, a poprzednio pracował w kancelariach Windmill Gšsiewski & Roman oraz KK LEGAL.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL