Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Kancelaria Bird & Bird doradzała Raiffeisen Immobilien przy nabyciu biurowca Warsaw Corporate Center

Warszawskie biuro Bird & Bird doradzało na rzecz Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage Gesellschaft m.b.H. z siedzibš w Wiedniu przy badaniu stanu prawnego, a następnie przy transakcji nabycia nieruchomoœci i budynku Warsaw Corporate Center zlokalizowanych przy ul. Emilii Plater w Warszawie.

Prace nad projektem zakończone zostały pod koniec grudnia 2017 roku.

W skład zespołu weszli, kierujšcy zespołem nieruchomoœci w polskim biurze Bird & Bird r.pr. Marcin Œwierżewski oraz członkowie ww. zespołu: adw. Michał Prochwicz, apl. adw. Edyta Deszczka i Adam Łukaszewski.

Będšcy przedmiotem transakcji budynek Warsaw Corporate Center ("WCC") to wysokiej klasy biurowiec oferujšcy ponad 8600 m2 powierzchni biurowej na dziesięciu kondygnacjach, znajdujšcy się w doskonałej lokalizacji w œcisłym centrum Warszawy. Nowy właœciciel - spółka Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage Gesellschaft m.b.H. z siedzibš w Wiedniu należšca do zarzšdzajšcej aktywami spółki Raiffeisen Capital Management - nabywajšc budynek WCC od spółki VCERP WCC sp. z o.o. z siedzibš w Warszawie powiększył portfel swoich nieruchomoœci w Polsce.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL