Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Kancelaria KKLW poszerza zakres swoich usług

Zbigniew Marek Czarny
materiały prasowe
Dr Zbigniew Marek Czarny dołšcza do kancelarii prawnej KKLW jako of counsel. Wzmocni zespół odpowiedzialny za finansowanie projektów, w tym przede wszystkim projektów inwestycyjnych w sektorze infrastruktury.

Marek Czarny jest specjalistš z zakresu prawa gospodarczego, w szczególnoœci prawa bankowego i rynków kapitałowych, regulacji dotyczšcych finansowania inwestycji oraz kredytów konsumenckich. Jego praktyka obejmuje także doradztwo przy restrukturyzacji zadłużenia, negocjowanie umów z bankami oraz instytucjami finansowymi oraz reprezentowanie klientów przed organami regulacyjnymi i w postępowaniach arbitrażowych.

Dr Czarny jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Law Society of England and Wales w Londynie.

Kancelaria KKLW œwiadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego obejmujšce inwestycje infrastrukturalne, partnerstwo publiczno-prywatne, nieruchomoœci i kontrakty budowlane, zamówienia publiczne, fuzje i przejęcia oraz rynki kapitałowe. Doradza klientom z sektora nieruchomoœci i budownictwa, energetyki, bankowoœci i finansów oraz sportu. KKLW jest rekomendowana w Legal 500 EMEA w zakresie doradztwa dla sektora energetyki i surowców naturalnych, sektora nieruchomoœci, a także w zakresie prawa administracyjnego i publicznego oraz rozwišzywania sporów.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL